NAŠE   PRODUKTY

Řecké vyjímečné potraviny

 

Řecko vyniká mezi středomořskými státy tím, že naše nejtradičnější potraviny mají dlouhou historii. Vyznačují se také tím, že nechávají co nejvíce vyniknout přírodě, surovinám v té nejpřirozenější formě. Objevujte se mnou nabídku toho nejautentičtějšího a pečlivě vybraného, co tato úžasná země nabízí!

OLIVOVÝ OLEJ

Řecko je třetím největším světovým producentem oliv a olivového oleje. Jejich pěstování a produkce mají tisíciletou tradici. My pro vás vybíráme a dodáváme každý rok extra panenské olivové oleje pouze z nové běžící či právě skončené sklizně (prosinec až březen). Díky tomu můžeme garantovat skutečnou kvalitu. Každý náš olivový olej má „rodný list“ se jménem odrůdy, jménem farmáře, datem a způsobem sklizně.

1/1
 

OLIVY

Tradiční oblíbený řecký produkt ze starých olivových hájů. V naší nabídce naleznete zelené olivy Chalkidiki, ať už neupravované s peckou nebo již vypeckované, i ručně plněné červenou paprikou nebo mandlemi. Dále velmi oblíbené tmavé olivy Kalamata s peckou. Vše jsou olivy větších velikostí od lokálních řeckých farmářů

1/1
 

BALSAMICO

Více než 50 let zkušeností s výrobou balsamicového octu a krémů v oblasti Marathona dovedlo mistrovství rodiny Zafiropoulos ke špičkové kvalitě. Rodina klade důraz na vlastní produkci a kontrolu výrobního procesu od hroznů, až po vyzrání balsamica v dřevěných sudech. Náš balsamic cream, který se vyznačuje jemnou a vyváženou sladkokyselou chutí, byl v roce 2014 po zásluze oceněn Výrobkem roku International taste & quality institute v Bruselu

1/1
 

100% CITRONOVÁ ŠŤÁVA

1/1
 

PISTÁCIE

V Řecku se nachází 3 ze 4 PDO oblastí produkce pistácii v Evropě. Já vám příváím ty nejlepší a nejčerstvější pistácie z oblasti PDO Thermopylae. Pistácie jsou z poslední zářijové sklizně a jsou vždy čerstvě pražené.

1/1
 

SEMOLINOVÉ TĚSTOVINY

Vyrobeny ze 100% semoliny

1/1
 

KOŘENÍ

1/1
 

BAKLAVA

Kdo by neznal a nemiloval pravou Řeckou Baklavu s lahodným sirupem, či podobné speciality z filo těsta jako je Kataifí, nebo snad tradiční Loukumi na styl tureckého medu? Já nabízím pečlivě vybrané, ručně vyráběné tradiční Řecké Baklavy které potěší každý sladký zub.

1/1
 

SOUVLAKI

1/1
 

GYROS

Kdo by si nespojil Řecko s gyrosem? Jméno lahůdky má původ v řeckém slově točit se. Na trhu teď najdete spoustu produktů které se "točí". My jsme zůstali věrní naší filozofii (slovo také řeckého původu:-) nabízet vám jen kvalitní řecké potraviny. Můj vepřový a kuřecí gyros obsahuje mimořádně vysoký podíl masa. Plec a bok jsou použity na vepřový a stehenní a prsní řízek na kuřecí. Ideální kombinace na neskutečně šťavnatý gyros!  Žádné náhražky jakými je zaplaven trh..

1/1
 

OVOCNÉ SIRUPY

1/1
 

SKOŘICE

1/1
 

MED

1/1
 

MELOUNY

Šťavnatý, aromatický, sladký. Přesně takový je prémiový meloun Symeon's. Jako vždy od pečlivě vybraných lokálních řeckých farmářů, kteří produkují ty nejsladší melouny, které k vám míří přímo z pole. Zůstávám věrný své filozofii dovážet jen to nejlepší a proto je každý prémiový meloun Symeon's pečlivě vybrán farmářem, aby byl vždy jen první od kořene, což mu dodává výraznější, sladší a šťavnatější chuť 

1/1
 

| Kontakty |

tel.: (+420) 736 763 129

(+420) 777 627 044

(+420) 602 552 877

email: info@symeons.cz

Adresa |

Masarykova 125

250 88  Čelákovice

Česká Republika

| Naše výrobky |

Kupujte ve všech provozovnách Makro ČR, Metro SK a u dalších prodejců

© 2019 by Bzukot