Skip to content
+420 736 763 129 +420 602 552 877 +420 777 627 044 info@symeons.cz

NAŠE FILOZOFIE

Našim klientům v Čechách a na Slovensku přivážíme vybrané produkty z prosluněného Řecka. Našimi hodnotami jsou: prvotřídní kvalita a čerstvost surovin; tradiční a ekologický způsob sklizně a výroby a zachování autentického produktu řecké kultury. Řecko vyniká mezi středomořskými státy tím, že naše nejtradičnější potraviny mají dlouhou historii. Vyznačují se také tím, že nechávají co nejvíce vyniknout přírodě, surovinám v té nejpřirozenější formě. Jedinečnost těchto surovin a jejich tradiční zpracování dává vyniknout jejich kvalitě. Naším cílem je přiblížit a nechat objevit místním lidem naši nabídku toho výjimečného, nejautentičtějšího a pečlivě vybraného, co tato úžasná země nabízí i dalším národům.

SPOLEČNOST SYMEONS

Firma byla založena v roce 2003.

Zabývá se dovozem a prodejem vybraných řeckých potravinářských produktů.

Majitel firmy, pan Symeon Paraskevopoulos, využívá svých dlouholetých zkušeností v oboru a osobně vybírá kvalitní produkty od řeckých farmářů a ostatních dodavatelů. U potravin jsou dle druhu kontrolovány všechny náležitosti tak, aby jejich prodej na dalším z trhů EU byl podle všech pravidel.

Na trhu firma nabízí své zboží pod obchodní značkou SYMEONS a také pod původními značkami.

NAŠI PARTNEŘI

Působíme v Česku a na Slovensku v obchodních řetězcích Makro a Metro i na nezávislém trhu v bezobalových obchodech, e-shopech Rohlik.cz, Grizly.cz, apod. Dále naše produkty dodáváme i do velkoobchodů a gastroprovozoven.

Back To Top